pozemok s budúcnosťou...
Sem vložte podnadpis

Pozemok priamo v SENCI, lukratívna časť

Pozemok 4300 m², lukratívna časť mesta SENEC 

***Neďaleko pozemku naplánovaná rozsiahla výstavba RD a bytov***

NA PREDAJ pozemok (orná pôda, parcela registra C) o výmere 4300 m² v katastrálnom území obce Veľký Biel (priamo pri hlavnej ceste Bratislavská, oproti obytnej lokalite Senec - Pri Búroši).
Dĺžka pozemku cca 227 m a šírka cca 19 m.

INŽINIERSKE SIETE: v dosahu elekrina, voda, kanalizácia.

Príjazdová asfaltová cesta - hlavná cesta odbočka z Bratislavskej ulici. LUKRATÍVNA POLOHA - blízkosť mesta Senec ( mesto Senec vzdialené 600m od pozemku, TESCO 1km, 3 minúty autom), možnosť rôzneho využitia (hlavný ťah BRATTISLAVA - SENEC), vhodná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!

PONÚKAME MOŽNOSŤ kúpiť si aj menšiu výmeru, vieme Vám parcelu rozdeliť na menšiu časť zo spoločnou prístupovou komunikáciou. Na parcele vznikne 5,5 m široká prístupová obojsmerná komunikácia s chodníkom a možnou točňou na konci pozemku (viď ilustračné znázornenie - je to len ilustračný návrh, nič záväzné - všetko podľa našej obojstrannej dohody).

CENA: 33,- €/m² + DOHODA (pri serióznom a rýchlom jednaní).
V cene nehnuteľnosti zabezpečíme bezplatný kompletný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra, zabezpečím možnosť financovania HÚ.

KONTAKT:  Bc. Alexander Šipoš 0902 169 608, email: alexandersipos@hotmail.com