O NÁS

Sme geodetická kancelária, ktorá poskytuje služby v oblasti katastrálnej a inžinierskej geodézie. Pôsobíme prevažne v týchto obciach a mestách: Senec, Veľký Biel, Nová Dedinka, Tureň, Blatné, Boldog, Tomášov, Ivanka pri Dunaji, Most pri Bratislave, Pezinok, Viničné, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Bernolákovo, Miloslavov, Kráľová pri Senci, Hrubý Šúr, Šenkvice, Galanta  a iných. Svojím zákazníkom sa snažíme poskytovať tie najkvalitnejšie služby za rozumnú cenu. 

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Najnovšie technológie

Pri svojej práci používame najnovšie technológie aby sme dosiahli tie najkvalitnejšie výsledky a šetrili čas a peniaze našim zákazníkom.

Spolupracujeme s odborníkmi 

Spoločnosť GEOBOD s.r.o. spolupracuje s mnohými odborníkmi v oblasti geodézie a kartografie.

Kvalitné výsledky

Zakladáme si na tom, aby sme Vám prinášali vždy kvalitné a objektívne výsledky. Kvalitné výsledky získavame aj vďaka prístrojovému vybaveniu najvyššej kvality, ktoré bolo vyrobené priamo vo Švajčiarsku. 

Záloha dát

Všetky dáta sú u nás natrvalo a bezplatne zálohované na našich serveroch. Každá zákazka aj tá najmenšia je u nás v bezpečí uložená natrvalo.

Príjemné prostredie

Neváhajte nás navštíviť v našich kancelárskych priestoroch. V príjemnom prostredí a pri káve určite neoľutujete, že ste si vybrali nás.


Rýchlo a spoľahlivo

Pracujeme rýchlo a spoľahlivo, často aj cez víkendy, aby sme vždy dosiahli maximálnu spokojnosť našich klientov. Preto neváhajte a kontaktujte nás kľudne aj vo večerných hodinách alebo cez víkendy. 

Najlepšie ceny

Naše služby ponúkame našim zákazníkom alebo firmám za tie najlepšie ceny. Presvedčte sa o tom v našom orientačnom cenníku.

Programové vybavenie

Neustále investujeme finančné prostriedky do programového vybavenia, ktoré šetrí Vaše peniaze, čas a zvyšuje kvalitu výsledkov.

Informácie o firme:

GEOBOD s.r.o.

IČO: 51 859 1 65

DIČ: 212 081 7270

IČ DPH: SK 212 081 7270

Vložka číslo: 130592/B

Konateľ: Ing. Róbert Šipoš