O NÁS

Radi by sme Vám predstavili našu firmu, ktorá sa zaoberá poskytovaním geodetických služieb pre rôzne oblasti. Naša kancelária má dlhoročné skúsenosti v oblasti geodézie a stavia si za cieľ poskytovať našim klientom vysokú kvalitu služieb a spoľahlivosť v našej práci. Naša firma má moderné vybavenie a používa najnovšie technológie, aby sme dokázali poskytnúť presné a spoľahlivé výsledky. Sme zameraní na individuálny prístup k našim klientom a vždy sa snažíme nájsť pre nich najlepšie riešenie. Pôsobíme prevažne v týchto obciach a mestách: Bratislava, Senec, Veľký Biel, Nová Dedinka, Tureň, Blatné, Boldog, Tomášov, Ivanka pri Dunaji, Most pri Bratislave, Pezinok, Viničné, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Bernolákovo, Miloslavov, Kráľová pri Senci, Hrubý Šúr, Šenkvice, Galanta, Kalinkovo a iných. Svojím zákazníkom sa snažíme poskytovať tie najkvalitnejšie služby za rozumnú cenu. 

Dôverujte nám a našim skúsenostiam a zabezpečte si kvalitné a spoľahlivé geodetické služby pre Vaše projekty. Tešíme sa na spoluprácu s Vami! 

Novinka!

S radosťou Vám oznamujeme, že aj tento rok sme investovali do našej firmy a zlepšili sme naše geodetické vybavenie o najnovšie prístroje značky Leica Geosystems. Leica Geosystems je svetový líder v oblasti geodetických technológií a ich vybavenie nám umožňuje poskytovať ešte presnejšie a spoľahlivejšie služby pre našich zákazníkov. Vybavenie značky Leica Geosystems je známe pre svoju presnosť, rýchlosť a spoľahlivosť a je využívané profesionálmi po celom svete. 

Veríme, že vďaka našej neustálej investícii do kvality a najmodernejších technológií dokážeme naplniť všetky Vaše očakávania a splniť Vaše požiadavky.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Najnovšie technológie

Pri svojej práci používame najnovšie technológie aby sme dosiahli tie najkvalitnejšie výsledky a šetrili čas a peniaze našim zákazníkom.

Spolupracujeme s odborníkmi 

Spoločnosť GEOBOD s.r.o. spolupracuje s mnohými odborníkmi v oblasti geodézie a kartografie.

Kvalitné výsledky

Zakladáme si na tom, aby sme Vám prinášali vždy kvalitné a objektívne výsledky. Kvalitné výsledky získavame aj vďaka prístrojovému vybaveniu najvyššej kvality, ktoré bolo vyrobené priamo vo Švajčiarsku. 

Záloha dát

Všetky dáta sú u nás natrvalo a bezplatne zálohované na našich serveroch. Každá zákazka aj tá najmenšia je u nás v bezpečí uložená natrvalo.

Príjemné prostredie

Neváhajte nás navštíviť v našich kancelárskych priestoroch. V príjemnom prostredí a pri káve určite neoľutujete, že ste si vybrali nás.


Rýchlo a spoľahlivo

Pracujeme rýchlo a spoľahlivo, často aj cez víkendy, aby sme vždy dosiahli maximálnu spokojnosť našich klientov. Preto neváhajte a kontaktujte nás kľudne aj vo večerných hodinách alebo cez víkendy. 

Najlepšie ceny

Naše služby ponúkame našim zákazníkom alebo firmám za tie najlepšie ceny. Presvedčte sa o tom v našom orientačnom cenníku.

Programové vybavenie

Neustále investujeme finančné prostriedky do programového vybavenia, ktoré šetrí Vaše peniaze, čas a zvyšuje kvalitu výsledkov.

Otázky a odpovede

1. Aké formáty súborov používate pri práci?

Sme schopný pracovať prakticky s akýmikoľvek bežnými formátmi súborov ako sú napríklad .dgn, .dwg, .shp, .vgi a pod. Taktiež robíme aj konverziu medzi týmito formátmi. 

2. V akých lokalitách pôsobite?

Pôsobíme prakticky na celom Slovensku ale prevažne vykonávame našu činnosť na západe Slovenska. 

3. Máte vernostný program?

Áno, pre stálych klientov ponúkame exkluzívne zľavy.

Informácie o firme:

GEOBOD s.r.o.

IČO: 51 859 1 65

DIČ: 212 081 7270

IČ DPH: SK 212 081 7270

Vložka číslo: 130592/B

Konateľ: Ing. Róbert Šipoš - autorizovaný geodet a kartograf